Про PrimePEDIATRICS 2019

Громадська спілка «Українська Академія Педіатричних спеціальностей» об’єднала зусилля різних громадських організацій та асоціацій для того, щоб лікар первинної ланки, який надає допомогу дітям, отримав найсучаснішу інформацію з перших уст.

Вітчизняні та закордонні фахівці, педіатри та спеціалісти «вузького» профілю, лекції, майстер- класи, тренінги та розбір складних клінічних випадків. PRIME PEDIATRICS 2019 – це цікаві зустрічі, конструктивне спілкування, безперервний професійний розвиток, все це є тут.
На ньому представлені сучасні тенденції діагностики та лікування основних захворювань дитячого віку, що грунтуються на рекомендаціях основних професійних світових організацій.

В рамках засідання ревматологічної секції виступить консультант Медичної практики « Доктор Царук» д.мед.н.професор Синоверська О.Б., лікар з великим стажем роботи та заслуженим авторитетом, як в практичній медицині, так і у роботі науковця.
Для нашого закладу Професор О.Б.Синоверська привезе новини медицини, які будуть застосовані для наших клієнтів, з найбільшою вигодою для їх здоровя та життя.

Лікування
варикозу
Закрити